Header Startseite Handwerk mobile Header Startseite Handwerk mobile
Mojeprácebude
jednoupřinášetradost
imýmpravnukům.
GerdSchmidt,truhlářskýmistr
jednoupřinášetradost
Header Startseite Sicherheit und Komfort mobile
Samozřejměžejsoulidé,kteří
nikdynedoceníkvalituvýrobků
Meesenburgnapříkladzloději.
ChristinaScholl,manažerkasprávybudov
nikdynedoceníkvalituvýrobků
Header Startseite Fenster und Türen mobile
Přesnost,otevřenost,spolehlivost.
Oknaadobrýpartnerjakojespolečnost
Meesenburgmajímnohospolečného.
TomHansen,pracovníkoddělenínákupuvzávodunavýrobuoken
Oknaadobrýpartnerjakojespolečnost

Mají radost z práce, protože ji máme i my. Už od roku 1758.

Historie skupiny Meesenburg je úzce spjata s městem Flensburg, a to již od 12. ledna 1758. Jsme společnost s dlouholetou tradicí. Dnes spolupracujeme s partnery a zákazníky z celého světa. Mezi naše zákazníky patří průmyslové podniky, firmy působící v řemeslné výrobě a společnosti zabývající se provozem a správou budov. Dodáváme nejlepší kvalitu a poskytujeme prvotřídní služby. Stručně řečeno: naše práce nám přináší radost již více než 250 let.

Letní akce

Zde najdete naše kvalitní výrobky

Přehled sortimentu

E-shop

Katalogy

Zabezpečovací systémy a servisní služby pro ještě větší porci kultury v Hamburku

Dne 17. ledna 2017 v Hamburku poprvé oficiálně otevře své dveře nový kulturní stánek a koncertní síň v jednom − Labská filharmonie. K slavnostnímu otevření se připravuje velký hudební festival. Architektonicky impozantní stavba se nachází v západní části přístavního města a již nyní je považována za novou dominantu moderní městské zástavby v bývalé hanzovní metropoli. Tuto ojedinělou stavbu umístili architekti před několika lety na podstavec původního přístavního skladiště A (Kaispeicher A). Dodávku a odbornou montáž zvonkových systémů a poštovních schránek, jednotlivých pohonů pro otočné dveře, elektrických otvíračů a dveřních zavíračů zajistila naše hamburská firma Laarmann & Peez a společnost Meesenburg Service. Slavnostnímu zahájení tak již nestojí nic v cestě.

Více o Labské filharmonii

Plná bezpečnost při plánování díky systému blaugelb Triotherm+ System

Osazení okna do roviny izolace, tedy integrace přímo do fasády, má zásadní význam z hlediska energetické účinnosti oken. Díky osvědčenému systému blaugelb Triotherm+ je to možné i bez velkých nákladů a jakéhokoliv omezení při plánování nebo následné realizaci.

Více o systému blaugelb Triotherm+