Header Startseite Handwerk mobile
Mojaprácabude
buderazprinášaťradosť
ajmojimpravnukom.
GerdSchmidt,stolárskymajster
buderazprinášaťradosť
Header Startseite Sicherheit und Komfort mobile
Samozrejme,žeľudia,ktorí
nikdynedoceniakvalituvýrobkov
Meesenburgnapríkladzlodeji.
ChristinaScholl,manažérkasprávybudov
nikdynedoceniakvalituvýrobkov
Header Startseite Fenster und Türen mobile
Presnosť,otvorenosť,spoľahlivosť.
Oknáadobrýpartnerakojespoločnosť
Meesenburgmajúveľaspoločného.
TomHansen,pracovníkoddelenianákupuvzávodenavýrobuokien
Oknáadobrýpartnerakojespoločnosť

Majú radosť z práce, pretože ju máme aj my. Už od roku 1758.

História skupiny Meesenburg je úzko spätá s mestom Flensburg, a to už od 12. januára 1758. Sme spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Dnes spolupracujeme s partnermi a zákazníkmi z celého sveta. Medzi našich zákazníkov patria priemyselné podniky, firmy pôsobiace v remeselnej výrobe a spoločnosti zaoberajúce sa prevádzkou a správou budov. Dodávame im najlepšiu kvalitu a poskytujeme prvotriedne služby. Stručne povedané: naša práca nám prináša radosť už viac ako 250 rokov.

Prihlásenie na odber noviniek

* = Povinné polia

Tu nájdete naše kvalitné výrobky

Prehľad sortimentu

Do e-shopu

Katalógy

Zabezpečovacie systémy a servisné služby pre ešte väčšiu porciu kultúry v Hamburgu

Dňa 17. januára 2017 v Hamburgu prvýkrát oficiálne otvorí svoje dvere nový kultúrny stánok a koncertná sieň v jednom – Labská filharmónia. K slávnostnému otvoreniu sa pripravuje veľký hudobný festival. Architektonicky impozantná stavba sa nachádza v západnej časti prístavného mesta a už teraz je považovaná za novú dominantu modernej mestskej zástavby v bývalej hanzovej metropole. Túto ojedinelú stavbu umiestnili architekti pred niekoľkými rokmi na podstavec pôvodného prístavného skladiska Kaispeicher A. Dodávku a odbornú montáž zvončekových systémov a poštových schránok, jednotlivých pohonov pre otočné dvere, elektrických otváračov a dverných zatváračov zabezpečila naša hamburská firma Laarmann & Peez a spoločnosť Meesenburg Service. Slávnostnému otvoreniu tak už nič nestojí v ceste.

Viac o Labskej filharmónii

Dokonalá bezpečnosť pri plánovaní vďaka systému blaugelb Triotherm+ System

Osadenie okna do roviny izolácie, tzn. integrácia priamo do fasády, má zásadný význam z hľadiska energetickej účinnosti okien. Vďaka osvedčenému systému blaugelb Triotherm+ je to možné aj bez veľkých nákladov a akýchkoľvek obmedzení pri plánovaní alebo následnej realizácii.

Viac o systéme blaugelb Triotherm+